Zapoznaj się z naszą ofertą

W ofercie masaże, które odpowiadają na różne potrzeby i mogą mieć zróżnicowane działanie, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny, dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb.

Masaż leczniczy STOP dla bólu kręgosłupa

W terapii manualnej uciska się odpowiednie punkty na ciele, dociera do miejsc bolesnych i przywraca równowagę mięśniową. Metoda ta znana jest medycynie ludowej od dawna. To forma masażu stosowana w leczeniu dolegliwości kręgosłupa i stawów.

Masaż KOBIDO – NOWOŚĆ!

KOBIDO to japoński masaż twarzy, który jest doskonałą alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej. Jego celem jest usunięcie wszelkich napięć, które mają tendencję do zamrożenia mięśni i ich funkcji.

Drenaż limfatyczny

Jest to zabieg fizjoterapeutyczny, podczas którego zastosowywane są specjalne chwyty w formie powolnych ruchów okrężnych dłoni o dużej powierzchni i bardzo małej sile nacisku. Wykonywane są one zgodnie z kierunkiem przepływu limfy, a wynikiem tego jest lekkie, chwilowe odkształcenie tkanki.

Masaż liftingujący twarzy

Masaż relaksacyjno-liftingujący wykonywany jest w obrębie twarzy, szyi, dekoltu i obręczy barkowej. Odpręża i relaksuje oraz pobudza skórę do intensywnej regeneracji i odnowy. Zabieg ma działanie rozluźniające mięśnie, uspokaja i wycisza, likwiduje napięcie oraz sztywność karku.

Masaż sportowy

Masaż sportowy jest dedykowany osobom aktywnym fizycznie. W zależności od rodzaju wykonuje się go pomiędzy zawodami, a także tuż przed podjęciem dużego wysiłku fizycznego. Ma wiele cech wspólnych z masażem klasycznym o właściwościach leczniczych.

Masaż izometryczny

Klasyczny masaż leczniczy stosowany przy zanikach mięśniowych, wykonywany na napiętych grupach mięśniowych lub na pojedynczym napiętym mięśniu. Zadaniem tego zabiegu jest przywrócenie masy i siły osłabionym mięśniom bez obciążania organizmu ćwiczeniami fizycznymi.

KINESIOTAPING (plastrowanie dynamiczne)

Nowoczesna metoda terapeutyczna polegająca na odpowiednim oklejaniu wybranych fragmentów ciała plastrami o specjalnych właściwościach i strukturze. Specjalne plastry, to swego rodzaju „inteligentna dłoń terapeuty”, z której pacjent korzysta przez 24h/dobę.

Body shaping – Endermomasaż

Endermomasaż, czy inaczej – lipomasaż – to podciśnieniowy masaż ciała (bądź jego wybranych partii) przy użyciu specjalnej głowicy wyposażonej w obracające się rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne.

Masaż antycellulitowy

Usuwanie cellulitu bańką chińską przynosi bardzo wyraźne efekty w krótkim czasie. To dlatego masaż bańką chińską jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, których celem jest zwalczenie cellulitu, zarówno tłuszczowego, jak i wodnego. Masaż bańką chińską jest oparty na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i polega na wykorzystaniu podciśnienia.

LIPOSUKCJA ULTRADŹWIĘKOWA

Poprzez działanie ultradźwiękami o określonej, niskiej częstotliwości wpływamy na powstanie zjawiska kawitacji. Wytworzona energia powoduje rozbicie komórki tłuszczowej, a uwolnione w ten sposób tłuszcze (wolne kwasy tłuszczowe i glicerol) są głównie transportowane przez układ naczyniowy i limfatyczny do wątroby, gdzie ulegają przemianie materii i stają się źródłem energii. W ten sposób można przyśpieszyć efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej z „trudnych” obszarów, np. ud, pośladków, talii, bioder czy ramion.